Atribuită
Cumpărare directă
Utilizare: pentru pardoseli din marmură şi gresie, lasă o peliculă protectoare antistatică, parfum Detergent super umectant pentru curatarea suprafetelor si geamurilor, extrem de concentrat; Produs de curăţare acid, cu proprietăţi de dezinfectare. Detergent cu dezinfectant pentru suprafete
- Număr anunț
- DA28779345
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.938 RON
- Valoare atribuită
- 12.938 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.