Atribuită Cumpărare directă

INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , Detergent cu actiune dezinfectanta, pentru spalarea manuala a veselei si a suprafetelor dure. Mod de ambalare-bax 2x 5l

Număr anunț
DA28779300
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.077 RON
Valoare atribuită
1.077 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.077 RON

din 1.077 RON estimat