Atribuită Cumpărare directă

INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA Detergent foarte concentrat cu actiune intensa pentru mașinile de spălat vase. Adecvat ca agent dezinfectant pentru mașinile de spălat.

Număr anunț
DA28779169
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat