Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant universal eficient indifferent de gradul de duritate al apei si recomandat tuturor tipurilor de masini de spalat.Simultan dezinfecteaza, spala si albeste. Se foloseste pentru textilele albe si colorate din material sintetic, bumbac – polyester si bumbac.Produs avizat de catre Ministerul Sanatatii. Ambalare: sac de 15 kg

Număr anunț
DA28771221
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.552 RON
Valoare atribuită
6.552 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.552 RON

din 6.552 RON estimat