Atribuită Cumpărare directă

Semeringuri piston, pentru numere de serie între P-000100 și P-009799 (set 4 bucăți) pentru mentenanța Spectrometrului de masă prevazut cu cromatograf de lichide (sistem nano-LC/MS), cod LCMS 11-02 “Orbitrap Velos Pro” din dotarea Institutului de Biochimie. NUMAR DE REFERINTA SICAP: LC210.

Număr anunț
DA28771192
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
31700000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.357 RON
Valoare atribuită
2.357 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.357 RON

din 2.357 RON estimat