Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA SATIN GALBEN 0.6L.; PENSULA LATA X-6 50MM;DILUANT UNIVERSAL ECO 0.9L.; SAIBA GARNIT.DE CAUCIUC; CONESPAND BOLT M10X210; AUTOFORANT 4.8X25/8 CH-7504Z; ROBINET BILA 2" FIV;STUT ZN 2”X300; AUTOFORANT 6.3X25/10-7504K CH; CABLU MYYM 3X1.5;BANDA IZOLIER PVC GALBEN 20M; LEG.CABLURI NY NATUR 4.8X370;ELECTROZI BOHLER 3.2X350 6013F; ELECTROZI BOHLER 3.25X350 7018F; DISC 230X2 A36;DISC A46 EXT 125*1.6X22; ROBINET BILA 2" GOBE; STUT ZN 2"X150;COVOR CAUCIUC 10MM INSER.; LAVETE; SARMA SUDURA SUDUROSI SG2 1-5K; PERIE SARMA SEMIL.OTEL RK; SPRAY VASELINA VMD86; SPRAY BRUNOX TURBO 500ML.; BURGHIU TIP N:HSS-G 4.0X75;
- Număr anunț
- DA28861775
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI 25616767)
- Furnizor / câștigător
- VERTO-SERVICE SRL (CUI 4995919)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.720 RON
- Valoare atribuită
- 2.720 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.