Atribuită Cumpărare directă

Teava zincata D=1 1/2'' ML 6 32.78 Teava zincata D=1 1/4" ML 6 27.74 Teava zincata D=1" ML 12 17.65 Teava zincata D=1/2" ML 12 10.95 Teava zincata D=2" ML 6 40.34 Teava zincata D=3/4" ML 12 14.3

Număr anunț
DA28822606
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
VERTO-SERVICE SRL (CUI 4995919)
Cod CPV
44163000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119 RON
Valoare atribuită
1.119 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119 RON

din 1.119 RON estimat