Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA Std ALBA, 24 role/bax=20 PROSOP HARTIE ROLA OTI Economy, 2 straturi, 355 foi, 550g, 82ml=17 PROSOP HARTIE ZZ Alb - 2 straturi=50 SAPUN LICHID HEY FRESH OCEAN - 5 litri=5 SACI MENAJERI HDPE SANO Optima 35L, 15buc/rola=35 SACI MENAJERI Office Products rezistenti NEGRU, 60 litri, cu snur, 10buc/rola=5 DETERGENT LICHID (SOLUTIE) STICLA/GEAM SANO, 1 litru, cu pulverizator - albastru=6 DETARTRANT LICHID DOMESTOS Profesional pentru TOALETA, 750 ml=7 REZERVA MOP BUMBAC 250 gr=10 SET TOALETA PE COLT, PERIE WC +SUPORT=5 MANUSI menaj L, set 2 buc=8 SPRAY INSECTICID 500ml ORO - Double Action - Lemon=1
- Număr anunț
- DA28696087
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.106 RON
- Valoare atribuită
- 1.106 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.