Atribuită Cumpărare directă

Produse alimentare necesare hranei zilnice a copiilor din Gradinita Panseluta Cernavoda pentru anul scolar 2021-2022, conform anunt publicitar nr.1060/31.08.2021 si oferta nr.288/02.09.2021.Produsele vor fi livrate saptamanal in fiecare zi de luni,conform comenzilor achizitorului.Achizitia se va finaliza prin contract de furnizare de produse alimentare.

Număr anunț
DA28725799
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
Furnizor / câștigător
PEGAS IMPEX SRL (CUI 7435983)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.940 RON
Valoare atribuită
132.940 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.940 RON

din 132.940 RON estimat