Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipamente electronice conform oferta 8.746. 1.Set 2 fotocelule poarta automata FAAC XP-20D - 2 set x 130 lei + tva 2.Releu cu 2 telecomenzi contacte pe placa FAAC XF 433 Mhz / XT4 433 RC - 2 set x 260 lei + tva 3.Circuit integrat UA747, DIP14 (LM747) - 10 buc x 25 lei + tva
- Număr anunț
- DA28861678
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
- Furnizor / câștigător
- SILVA SISTEMS SRL (CUI 13742532)
- Cod CPV
- 32323300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030 RON
- Valoare atribuită
- 1.030 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.