Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare transporturi substante periculoase – clor lichid. Cantitate: 3900 kg; Itinerariu: Rm.Valcea, Dragasani, Craiova, Strehaia, Drobeta Turnu Severin. Locul de expediere: SC CHIMCOMPLEX SA Sucursala Ramnicu Valcea. Locul de destinatie: SECOM SA, Drobeta Turnu Severin. Perioada asigurata: 29.09.2021-30.09.2021 (2 zile). Transportul se va efectua cu mijloacele proprii din dotarea SECOM S.A. (MH-28-SEC). Valoarea bunurilor asigurate (clor lichid): 8.040,00 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA28865994
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475 RON
- Valoare atribuită
- 475 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.