Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Margina achizitioneaza pachet servicii de asigurare a autovehiculelor de tip RCA si asigurare de persoane pentru microbus scolar inmatriculat cu nr. TM-39-AND. Asigurarea se face pe o perioada de 1 an incepand cu data de 28.09.2021 si pana la 27.09.2022. Valoare asigurare 1.160.74, lei.Preturile nu includ TVA.
- Număr anunț
- DA28833361
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.160 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.