Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un serviciu de asigurare bunuri culturale împrumutate de la 12 instituții muzeale din țară, aflate în expoziția „Limes. Frontierele Imperiului Roman în România.” deschisă la Muzeului Național de Istorie a Transilvaniei Cluj-Napoca - Perioada de asigurare: 01.10.2021 – 31.05.2022, cantitate: 81 piese

Număr anunț
DA28733539
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765 RON
Valoare atribuită
1.765 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765 RON

din 1.765 RON estimat