Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila a laboratorului de analize apa potabila. Perioada asigurata: 12 luni incepand cu data de 15.09.2021 - 14.09.2022. Pretul estimat pentru asigurare: 12.500 lei pe eveniment, 50.000 lei pe intreaga perioada asigurata. Obiectul de activitate al SECOM SA: Servicii de alimentare cu apa si canalizare apelor uzate pentru populatie si agenti economici racordati la reteaua de distributie a apei potabile si respective la reteaua de canalizare.
- Număr anunț
- DA28695133
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.