Atribuită Cumpărare directă

Placuta SNMG 19 06 16-PR 4335

Număr anunț
DA28769274
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
VIGRA MARKETING & SERVICES SRL (CUI 15143726)
Cod CPV
42674000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.053 RON
Valoare atribuită
4.053 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.053 RON

din 4.053 RON estimat