Atribuită
Cumpărare directă
1 LICHID PARBRIZ IARNA -20GRADE, PE BAZA DE ALCOOLI, DETERGENT, PARFUM, CONSERVANT SI COLORANT - RECIPIENT DE 5 LITRI L 140 2,80 2 SOLUTIE AUTO PENTRU INDEPARTAT GHEATA TIP SPRAY CU PULVERIZATOR, EFICIENT PANA LA -40 GRADE - RECIPIENT A 500 ML L 17 24,00 3 PERIE CU RACLETA PENTRU ZAPADA, GHEATA SI APA. CU MANER TELESCOPIC DIN ALUMINIU SI MANSON BURETE, LATA DE 10 cm, LUNGIME EXTENSIBILA 75-115 cm BUC 16 62,00 4 LAVETA PIELE CAPRIOARA DIN PIELE NATURALA, DIMENSIUNI 30 x 45 cm BUC 65 24,00 5 LAVETA IMITATIE PIELE CAPRIOARA DIN PIELE SINTETICA + NATURALA, DIMENSIUNI 43 x 32 cm BUC 65 9,50 6 LAVETA MICROFIBRA PT. CURATAT SI LUSTRUIT INTERIOR AUTO, DIMENSIUNI 30 X 40 cm BUC 65 3,00 7 ODORIZANT AUTO CU LICHID TIP FIOLA, MINIM 5 ml, DIVERSE AROME BUC 65 4,80 8 SOLUTIE LUBRIFIANTA MULTIFUNCTIONALA TIP SPRAY, PT. CURATAREA, LUBRIFIEREA ANSAMBLURILOR RUGINITE SI INTEPENITE, RECIPIENT 400 ml L 2 50,00 9 SOLUTIE CURATARE TAPITERIE AUTO PT. CURATAREA PETELOR SI IMPURITATILOR DE PE SUPRAFETELE TEXTILE – RECIPIENT A 500 ML L 16 22,00 10 SOLUTIE PENTRU RESTAURAREA ELEMENTELOR DE PLASTIC SI CAUCIUC TIP SPRAY, PT. INGRIJIREA SUPRAFETELOR DIN PLASTIC SI CAUCIUC DIN INTERIORUL AUTOVEHICULELOR, PT. IMPROSPATAREA SI PROTEJAREA CULORILOR – RECIPIENT A 500 ML L 30 33,00 11 SOLUTIE PENTRU REFACEREA CULORII CAROSERIEI REFACE CULOAREA ORIGINALA, ELIMINA PETELE DE RUGINA DE SUPRAFATA, ACOPERA ZGARIETURILE DE SUPRAFATA – RECIPIENT A 500 ML L 2 65,00 12 BEC FAZA LUNGA PT. DACIA LOGAN, H4, CULOARE ALB, 12
- Număr anunț
- DA28800313
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU (CUI 42617070)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 39831500-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.098 RON
- Valoare atribuită
- 6.098 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.