Atribuită Cumpărare directă

Cap bară longitudinală direcție Rabă stânga -dreapta set 2 Regulator presiune aer Rabă Cod motor D 2156 HMN8 buc 1 Retur injector Rabă (complet) – FURTUN RETUR - SARPE Cod motor D 2156 HMN8 buc 2 Bec tip H7 12V/55-60w H7 buc 6 Furtun pînzat alimentare combustibil pompă alimentare-conductă rezervor, pt. motor D 2156 HMN8 buc 1 Furtun pînzat alimentare combustibil filtrumotorină-pompăinjecție,pt.motorD 2156 HMN8 buc 1 Furtun pînzat alimentare combustibil Pompă alimentare-filtru motorină,pt.motor D 2156 HMN8 buc 1 Disc debitat 125x1x22,23 buc 10 Huse scaun universale față (1+1) Pentru scaunele din față buc 12

Număr anunț
DA28698096
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597 RON
Valoare atribuită
1.597 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597 RON

din 1.597 RON estimat