Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : ROUTER RB4011 1 x 1000 lei + tva/buc TONER LJ505A 1 x 84.03 lei + tva/buc TONER LJ CF230X 3 x 100 lei + tva/buc CABLU PATCH CORD 6 x 10 lei + tva/buc TONER CF 400X 1 x 117.64 lei + tva/buc SWITCH ZYXEL GS-108B 1 x 117.64 lei + tva/buc APARAT FOTO NIKON B500 1 x 1159.66 lei + tva/buc INCARC PANASONIC BQ-CC55 1 x 176.47 lei + tva/buc ACUMULATORI ( 1 SET) 1 x 50.42 lei + tva/buc SD CARD 128GB 1 x 142.85 lei + tva/buc
- Număr anunț
- DA28734789
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
- Cod CPV
- 30100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.208 RON
- Valoare atribuită
- 3.208 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.