Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: TONER LJ 285A 3 x 84.03 lei + tva/buc TONER LJ XEROX 3020 4 x 109.24 lei + tva/buc TONER LJ XEROX 3225 2 x 100 lei + tva/buc TONER BH TN-513 1 x 210.08 lei + tva/buc TONER 283X 4 x 84.03 lei + tva/buc

Număr anunț
DA28734771
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.435 RON
Valoare atribuită
1.435 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.435 RON

din 1.435 RON estimat