Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Notebook HP 250 G7 15.6" i3-1005G1, 8GB , 256GB SSD 1 x 2000 lei + tva/buc mouse dell wm126 4 x 67.226 lei + tva/buc

Număr anunț
DA28723532
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268 RON
Valoare atribuită
2.268 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268 RON

din 2.268 RON estimat