Atribuită Cumpărare directă

Pachetul este cuprins din: 1.1 LCK303 - Test cuvetă amoniu, domeniul de măsurare 2-47 mg/l NH4-N, 2,5-60 mg/l NH4, 25 teste/pachet 1.2 LCK304 Test cuvetă amoniu, domeniu de măsurare 0,015-2 mg/l NH4-N, 0,02-2,5 mg/l, 25 teste/pachet 1.3 LCK341 - Test cuvetă nitrit domeniu de măsurare 0,015-0,6 mg/l NO2-N; 0,05 -2 mg/l NO2, 25 teste/pachet 1.4 LCK339 - Test cuvetă nitrat domeniu de măsurare 0,23-13,5 mg/l NO3-N, 1-60 mg/l NO3, 25 teste/pachet 1.5 LCA703 - Solutie etalon Addista pentru: 1.LCK114 - CCO-Cr, 150-1000 mg/l 2.LCI400 - CCO-Cr, 0-1000 mg/l 3.LCK303 - Amoniu, 2-47 mg/l NH4-N 4.LCK311 - Cloruri, 1-70 mg/l 5.LCK339 - Nitrat, 0,23-13,5 mg/l NO3-N 6.LCK350 - P-ortho, 2-20 mg/l PO4-P 7.LCK353 - Sulfat, 150-900 mg/l 8.LCK386 - TOC, 30-300 mg/l 1.6 LCA707 Solutie etalon Addista pentru: 1.LCK341 - Nitrit, 0,015-0,6 mg/l NO4-N 2.LCK614 - CCO-Cr, 50-300 mg/l 3.LCK348 - Fosfor, 0,5-5 mg/l PO4-P 1.7 AUZ - Cost transport la beneficiar

Număr anunț
DA28789443
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI GALATI (CUI 4006740)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.924 RON
Valoare atribuită
1.924 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.924 RON

din 1.924 RON estimat