Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnica a proiectelor tehnice pentru constructii de retele de alimentare cu apa si sau canalizare la specialitatile: Is Instalatii sanitare; Ie Instalatii electrice; B9 Siguranta in exploatare pentru constructii aferente retelelor edilitare si de gospodarie comunala; A1 Rezistenta mecanica si stabilitate pentru constructii cu structura de rezistenta din beton. Servicii de verificare proiect tehnic - obiectivul „CANALIZARE MENAJERA CU STATIE DE EPURARE ÎN LOCALITATILE BRÂNCOVENESTI SI VALENII DE MURES” COMUNA BRÂNCOVENESTI, JUDETUL MURES.
- Număr anunț
- DA28868057
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.