Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta aferente proiectelor pe Programul privind cresterea eficientei energetice si gestionarea inteligenta a energiei in cladirile publice, pe baza Ordinul președintelui Administrației Fondului pentru Mediu (AFM) nr.1548/2021, care includ: • elaborarea cererii de finanțare si înregistrarea proiectului în aplicația de pe siteul AFM; • intocmirea dosarului de finantare conform Ghidului de finantare si a anexelor aferente pentru Programul privind cresterea eficientei energetice si gestionarea inteligenta a energiei in cladirile publice; • consiliere în respectarea condiţiilor de eligibilitate prevăzute în Ghidul de finantare; • urmărirea corespondenței între devizele întocmite la nivel de DALI și bugetul proiectului; • informarea Beneficiarului cu privire la noutățile apărute în ce privește Programului privind cresterea eficientei energetice si gestionarea inteligenta a energiei in cladirile publice; • participarea la ședințe de lucru la sediul Beneficiarului. Preţul pentru îndeplinirea contractului se va plăti eșalonat în două tranșe pe bază de documente justificative (proces verbal și raport de activitate): 5.2.1. Tranșa 1: 10.000 lei, la care se adaugă TVA, după depunerea cererii de finanțare, 5.2.2. Tranșa 2: 10.000, la care se adaugă TVA, după finalizarea evaluării și aprobarea finanțării proiectului
- Număr anunț
- DA28845409
- Autoritate contractantă
- COMUNA GREBENISU DE CAMPIE (CUI 4375933)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.