Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul proiectului SMIS 125849 "Imbunatatirea calitatii vietii populatiei din Municipiul Reghin" proiect finantat in cadrul POR 13.1, in conformitate cu contractul de finantare si documentele aferente proiectului. Serviciile presupun realizarea managementului proiectului pe toata durata de implementare a acestuia, in conformitate cu oferta dumneavoastr nr. 610/04.08.2021 inregistrata la autoritatea contractanta cu nr.49.097/05.08.2021.

Număr anunț
DA28838016
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000 RON
Valoare atribuită
132.000 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.000 RON

din 132.000 RON estimat