Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmirea cererii de finantare prin programul „Anghel Saligny” pentru proiectul "Îmbunătăţirea infrastructurii rutiere în comuna Ernei, judeţul Mureș

Număr anunț
DA28793485
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat