Atribuită
Cumpărare directă
bloc desen 2x3.36 tempera 12 cul 2x13.03 penar 1x19.33 rigla 20 cm 2x0.84 trusa geometrie 2x10.50 paleta desen 1x0.84 ascututoare 4x2.94 creion corector 2x3.36 pahar pictura 1x2.52 corector 6x4.20 hartie xerox a4 35x13.45 suport vertical 10x11.34 ace gamalie 10x0.59 creion 7x0.59 creion 3x0.84 suport birou 2x7.98 suport birou 2x7.56 marker tabla 2x4.62 reg intrari-iesiri 1x4.20 agrafe 10x0.59 pioneze 10x1.68 clipboard simplu 6x4.62 registru intrari-iesiri 1x4.20 clips 1x7.14 post-it 20x2.52 foarfeca 2x4.62 foarfeca 1x5.04 foarfeca 1x2.94 burete tabla 1x3.36 caiet a4/48file 2x2.27 caiet a5/80file 3x2.52 caiet a5/100file 5x1.85 agenda 4x8.40 mapa cu buton 10x2.10 hartie glase 2x2.02 burete tabla 1x3.36 buretiera ecada 4x2.94 tus 10x4.62 pix 2x3.36 rezerva stilou 10x4.62 pix 20x1.34 pix 8x1.26 lipici 1x6.72 pix 1x3.36 pix 2x0.84 stilou 1x29.41
- Număr anunț
- DA28751919
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC I.A.R. POGONEANU (CUI 32417368)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168 RON
- Valoare atribuită
- 1.168 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.