Atribuită Cumpărare directă

CAPSE 24/6 100 X 0.92 LIPICI 24 X 1.26 MARKER TABLA MAGNETICA 300 X 1.51 DVD 10/SET 20 X 1.01 PLIC CD 20 X 0.067 FOLIE PROTECTIE A4, 100/SET 10 X 10.92 SCOTCH 10 X 1.01 SCOTCH 48X66 10 X 5.46 SCOTCH DUBLU ADEZIV 10 X 4.20 EVIDENTIATOR 10 X 1.68 CONDICA PREZENTA PROF. 10 X 12.61 REGISTRU 1 X 17.65 REGISTRU 1 X 17.65 DRAPEL ROMANIA 3 X 50.4 DRAPEL UE 3 X 50.4

Număr anunț
DA28725246
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293 RON
Valoare atribuită
1.293 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293 RON

din 1.293 RON estimat