Atribuită Cumpărare directă

pui 30 kg, pulpe de pui dezosate 50 hg,piept de pui dezosat 50 kg, ficat de pui 10 kg.

Număr anunț
DA28714791
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017 RON
Valoare atribuită
2.017 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017 RON

din 2.017 RON estimat