Atribuită Cumpărare directă

eactivi laborator: 1 IMMULITE 2000 IL-6 6608107 Siemens 1 kit / 200 tests 2 IMMULITE IL-6 Diluent 6655652 Siemens 25 mL 3 IMMULITE Cytokin Control Module 6601110 Siemens 2 x 5 mL

Număr anunț
DA28888432
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.701 RON
Valoare atribuită
5.701 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.701 RON

din 5.701 RON estimat