Atribuită
Cumpărare directă
CLORAMINA PASTILE 300BUC/CVUT 2 CUT CLORAMINA BICLOSOL 4 BUC ROLA PROSOP 100M 30 BUC IGIENIZANT /DRZINFECTANT MAINI 5 L 3 BUC HARTIE IGIENICA 50 ROLE/BAX 5 BAX COS GUNOI PVC 10 BUC DETERGENT AUTGOMAT 4 KG 2 BUC MANUSI MENAJ 6 PER DOMESTOS 25 BUC SOLUTIE GEAM CLIN 7 BUC CLIN GEAM REZERVA 7 BUC SACI MENAJ 35 L 20 ROLE SACI MENAJ 240 L 6 ROLE SAPUN LICHID 5L 5 BUC DEODORANT WC SANO 24 BUC
- Număr anunț
- DA28816104
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COMUNA MIHAESTI, JUDETUL VÂLCEA (CUI 29055357)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.