Atribuită Cumpărare directă

catalog liceu 28 catalog profesional 15 catalog gimnazial 4 registru -intrare 11 registru matricol 12 registru evidenta acte studii 5 carnete elev liceu 117 carnete scoala profesionala 110

Număr anunț
DA28746599
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.725 RON
Valoare atribuită
2.725 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.725 RON

din 2.725 RON estimat