Atribuită Cumpărare directă

FOLIE STRECH 1 GALEATA CU STORCATOR 6 TOCATOR 35/32,5/2 5 TOCATOR 38/26/1,5 4 COS CU PEDALA 7L 1 PUBELA 14 L CU CAPAC 1 COS GUNOI 5L DIN INOX CU PEDALA 8

Număr anunț
DA28738332
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRAIAN (CUI 38159012)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096 RON
Valoare atribuită
1.096 RON
Data publicării
11.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096 RON

din 1.096 RON estimat