Atribuită
Cumpărare directă
10 7034590 IGIENOL SAPUN LICHID FRESH 300ML BUC 10,00 13,73 115,38 21,92 20 7044953 IGIENOL SAPUN LICHID CREAM 300ML BUC 10,00 13,73 115,38 21,92 30 7043427 SAP.LICHI.GLI.VIAN.POMP PEARL PIER.500ML BUC 10,00 6,47 54,37 10,33 40 7043420 SAP.LICHID GLICER.VIANTIC POMP MAR 500ML BUC 10,00 6,28 52,77 10,03 50 7043425 SAP.LICHID GLI.VIAN.POMP PEARL LAM.500ML BUC 10,00 6,47 54,37 10,33 60 7041673 PROMAX SAPUN IGIENIZANT 5L ALB CANISTRA BUC 25,00 34,82 731,51 138,99 70 1030246 PRELUNGITOR 3P 1,5M 3X1,5 LOHUIS BUC 5,00 22,93 96,34 18,31 80 1030248 PRELUNGITOR 3P 3M 3X1,5 LOHUIS BUC 10,00 29,38 246,89 46,91 90 1030249 PRELUNGITOR 3P 5M 3X1,5 LOHUIS BUC 10,00 38,23 321,26 61,04
- Număr anunț
- DA28886975
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA (CUI 29373628)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788 RON
- Valoare atribuită
- 1.788 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.