Atribuită
Cumpărare directă
10 5014884 EMAIL MAT OPAL NEGRU V51900-C2,5 L BUC 2,00 72,65 122,10 23,20 20 5003721 OSKAR DILUANT NITRO 0.9L BUC 5,00 26,69 112,14 21,31 30 5013721 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM BUC 2,00 2,63 4,42 0,84 40 5013722 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM BUC 2,00 3,56 5,98 1,14 50 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM BUC 2,00 4,17 7,01 1,33 60 5013724 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM BUC 2,00 4,83 8,12 1,54 70 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM BUC 2,00 5,75 9,66 1,84 80 1052907 LAVETA CARMAX DIN PIELE DE CAPRIOARA BUC 6,00 18,20 91,76 17,44 90 7009664 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-280 2004 BUC 7,00 2,02 11,88 2,26 100 7009676 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-320 2005 BUC 7,00 2,02 11,88 2,26 110 7009678 COLI ABRAZIVE PS11 KORN 230X280-360 2006 BUC 6,00 2,02 10,18 1,94
- Număr anunț
- DA28872888
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395 RON
- Valoare atribuită
- 395 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.