Atribuită Cumpărare directă

Status Dedeman Număr poziţie ID produs Produs Cantitate Unitate Stoc Discount Aprobat Disc. ERP Pret/unit discountat Total (TVA inclus) Pret/unit initial Total (fara TVA) Vanz. Speciala Pret sistem Cantitate ramasa Cantitate Nefacturat Cantitate vanduta Mantis Doc. TVA % C 10 8048453 STOR ROMANCE COLORS CLEMFIX LAT.TUB 20MM 15,99 M2 1,08 0,00 0,000 76,01 1.215,40 76,01 1.021,34 76,01 15,99 0,00 0,00 mts570000002972972 19,00 % RV discount

Număr anunț
DA28872021
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021 RON
Valoare atribuită
1.021 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021 RON

din 1.021 RON estimat