Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia urmatoarelor produse: Ciment (sac 40kg) - 100 saci; Robinet retur 1/2 -100 buc; Robinet tur 1/2 - 100 buc; Vata minerala (sul 9mp) - 11 suluri; Placa rigips 2600x1200 - 30 buc; Placa rigips antifoc 2600x1200 -16 buc; Pasta imbinare rigips 5kg -30 buc; Diblu plastic cu holsurub 6x80mm - 500 buc; Diblu plastic cu holsurub 6x60mm - 500 buc; Diblu plastic cu holsurub 6x100mm (punga 100buc) - 5 pungi; Diblu rigips (set 1000buc) - 5 seturi
- Număr anunț
- DA28856391
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.911 RON
- Valoare atribuită
- 7.911 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.