Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii, respectiv: - dala granit fiamat, textura gri cu negru, dimensiune 600x600x20mm = 40 bucati - dala granit fiamat, textura gri cu negru, dimensiune 300x300x20/15 mm =300 bucati.

Număr anunț
DA28856184
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.243 RON
Valoare atribuită
5.243 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.243 RON

din 5.243 RON estimat