Atribuită Cumpărare directă

Comuna Tuglui, judetul Dolj doreste achizitionarea a 20 bucati rafturi necesare bunei desfasurarii a activitatii angajatilor in cadrul institutiei; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2021 al UAT Tuglui; Pretul per bucata este de 155,38 lei fara TVA, iar valoarea totala a achizitiei pentru 20 buc este de 3.107,60 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA.

Număr anunț
DA28849079
Autoritate contractantă
COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.107 RON
Valoare atribuită
3.107 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.107 RON

din 3.107 RON estimat