Atribuită
Cumpărare directă
6039011 TIGLA MET BAUDEMAN35 RAL9006 M2 35,28 0 6039013 COAMA MICA RAL 9006 0,45MM BUC 4 23 6037175 BORD FRONTON (312,5) RAL9006 0,45MM BUC 4 2 6037178 HOLTSURUBURI 4,8X35 MM RAL 9006 CUT 1 7 6043752 JGHEAB DE SCURGERE BAUDEMAN 125/4M ALZN BUC 7 0 6043753 BURLAN DE SCURGERE BAUDEMAN 90/3M ALZN BUC 5 65 6043754 CAPAC JGHEAB BAUDEMAN 125 ALZN BUC 4 78 6043755 CARLIG JGHEAB BAUDEMAN 125/210 ALZN BUC 9 223 6043757 COLIER BURLAN 90 BAUDEMAN ALZN BUC 10 169 6043760 COT DE 60 GRD 90 BAUDEMAN ALZN BUC 10 24 6043762 ELEM IMBINARE JGHEAB BAUDEMAN 125 ALZN BUC 4 105 6043763 PRELUNGITOR INTERM BAUDEMAN 90/1M ALZN BUC 3 17 6043764 RACORD JGH-BURLAN BAUDEMAN 125/90 ALZN BUC 5 51
- Număr anunț
- DA28848391
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.076 RON
- Valoare atribuită
- 3.076 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.