Atribuită
Cumpărare directă
Trafalet 250X70 BUC 1.00 Vopseal alba pereti 8.5 l BUC 1.00 Dezinfectant gel pe baza de clor 750ML BUC 25.00 Solutie anticalcar pentru baie si bucatarie 500ML BUC 4.00 SOLUTIE GEAM 0,5L BUC 10.00 SPRAY mobila DUO 2x300 ml PAC 3.00 DET.VASE 1litru BUC 4.00 MATUROI POLIPROPILENA COADA lemn pt exterior BUC 1.00 Solutie curatare tapiterie scaune 500ml BUC 1.00 LAVETA MICROFIBRA 30X40CM SET 2.00 LAVETE UMEDE L 18X20 3buc/SET BUC 4.00 BURETI VASE pachet 3 buc SET 3.00 MATURA FARA COADA BUC 3.00 SACI MENAJ 35L SET 20.00 SACI MENAJ 60L SET 5.00 SACI MENAJ 120L SET 3.00 ROLA HARTIE 2STR 80M BUC 5.00 HARTIE IGIENICA 3STR 8ROLE SET 2.00 SOLUTIE PARDOSELI L 2L BUC 10.00 SANO SAPUN LICHID 4L BUC 15.00 GEL ANTIB&DEZINF. 5L BUC 6.00
- Număr anunț
- DA28832400
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.972 RON
- Valoare atribuită
- 1.972 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.