Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei financiare trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE A MUN. BACĂU cu nr. 13063/17.09.2021 Scaunul directorial Meriva este recomandat pentru birouri si sali de conferinta, fiind compatibil cu regim de utilizare 8 ore/zi. Acest scaun rotativ este realizat cu tapiterie din imitatie de piele neagra, un material rezistent si usor de intretinut, care confera eleganta si modernitate. Sezutul si spatarul au interiorul din lemn stratificat curbat ergonomic, acoperit cu poliuretan cu densitatea de 25 kg/mc la spatar si 30 kg/mc la sezut. Acest burete asigura confort sporit in utilizare. Mecanismul oscilant si blocabil intr-o pozitie, cu o maneta, permite reglarea scaunului pe inaltime, intre 107 - 115 cm si reglarea tensiunii oscilatiei in functie de greutatea utilizatorului. Astfel, sezutul are inaltimea de la sol cuprinsa intre 49 - 57 cm, pentru a se adapta oricarui utilizator si a permite o postura corecta, cu talpile integral pe sol. Bratele din polipropilena sunt fixate in 3 puncte, baza din polipropilena are diametrul de 60 cm, iar rotilele din nylon au diametrul de 5 cm. Acestea din urma permit mobilitatea, pentru o deplasare facila a scaunului. Dimensiunile totale ale scaunului sunt 115 cm inaltime, 58 cm latime si 65 cm adancime. Sezutul are latimea de 48.5 cm si adancimea de 45 cm, iar spatarul are inaltimea de 65 cm si latimea de 47 cm. Scaunul de birou Meriva este construit pentru a sustine greutatea maxima de 120 kg.
- Număr anunț
- DA28825391
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 301 RON
- Valoare atribuită
- 301 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.