Atribuită
Cumpărare directă
4017104 PLACA PROTECTIE PARCHET MDF LAMINAT 2 BUC 1 8015284 AUTOCOLANT 0,675X15,00M 63-4025 M 1,77 6001471 SURUB LEMN 5X50 07101D5005000 CUT 1 1031831 DIBLU / SURUB TMT 8X51 6500200805100 CUT 1 6005153 CILINDRU 62 C UNI O NI C UNI O NI BUC 2 6002597 CILINDRU SIG C92 C UNI O OLV BUC 6 6008696 CILINDRU SIG 82 D31-41 AMP 4CH DIN O OLV BUC 1 8013536 SINA PVC MUNCHEN BM2 200 CM BUC 7 8011464 SINA PVC MUNCHEN BM2 250 CM BUC 5 8011462 SINA PVC MUNCHEN BM2 180 CM BUC 13
- Număr anunț
- DA28810598
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061 RON
- Valoare atribuită
- 1.061 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.