Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie instalatie HVAC + pierderi aer

Număr anunț
DA34533448
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Cod CPV
50113100-1 · Servicii de reparare a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.032.158 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.032.158 RON