Atribuită
Cumpărare directă
ID produs Produs Cantitate Unitate 4009930 PARCHET COMFORT 8MM CL31 D1411 STEJAR 48 PAC 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 4 ROL 4013668 PLINTA PARCH CANAL 10456-0063 CIRES NOU 24 BUC 4013669 COLT INT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 4/S 3 SET 4013710 COLT EXT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 2/S 3 SET 4013711 CAPETE PLINTA S/D 10456-0063 CIRES N /S 1 SET 4013712 ELEMENT IMB PLINTA 10456-0063 CIRES N5/S 2 SET 5003622 PROFIL STEJAR 270CM 3104 TREC.NIVEL 41MM 5 BUC 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 2 BUC pentru inlocuire parchet 2 sali de clasa in scoala Pustiana.
- Număr anunț
- DA28795196
- Autoritate contractantă
- Comuna Parjol (CUI 4455498)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.182 RON
- Valoare atribuită
- 3.182 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.