Atribuită
Cumpărare directă
8054383 BIROU REY OB ALB 1C 3 BUC 7037335 MATURA STR 500 CU BUCSA UNIVERSALA 1 BUC 7047391 COS GUNOI CAPAC BATANT 18L GRI (BEJ) 3 BUC 7044051 PUBELA LOTUS 35 LT VERDE 3 BUC 7056606 COS HARTIE VENETIA GRI 95006 3 BUC 4015835 MOCHETA BTP MEMPHIS 819 VERDE 36 M2 5013311 SUPRALUX DECAPANT UNIV. 1 L 1 BUC 8048381 STICKER DECOR 82X50 CM D402 3 BUC
- Număr anunț
- DA28789400
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BARSAU DE SUS (CUI 17357270)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.782 RON
- Valoare atribuită
- 1.782 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.