Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV GRESIE FAIANTA EXTERIOR AF-E 25KG 1 BUC 24,7 24,7 24,7 24,7 20,76 EMAIL IDEEA ALB 4L 1 BUC 96,18 96,18 96,18 96,18 80,82 PACHET CASABELLA INT.15 L+CASABELLA 2,5L 4 BUC 89,68 358,72 89,68 89,68 301,45 VOPSEA PITURA GRI METAL 4L 1 BUC 67,66 67,66 67,66 67,66 56,86 TRAF. POLIACRYL BICOLOR 250X70 H 02-0911 3 BUC 15,99 47,97 15,99 15,99 40,31 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 3 BUC 11,57 34,71 11,57 11,57 29,17 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 4 BUC 3,56 14,24 3,56 3,56 11,97 SET 2 ROLE BURETE HOLZER 100X35MM ZM12 3 BUC 2,96 8,88 2,96 2,96 7,46 TRAFALET MOLTOFLOCK 100X35 MM H 02-1351 3 BUC 5,41 16,23 5,41 5,41 13,64 PROFIL PVC L 25X25MM 2.75M 8625 STEJAR 20 BUC 15,8 316 15,8 15,8 265,55 SILICON COMPAKT SANITAR TRANSP. 280 ML 3 BUC 13,98 41,94 13,98 13,98 35,24 JOLLY FLEX 11/4 933B1143240 3 BUC 7 21 7 7 17,65 ELECTROZI RUTILICI CEMONT 2,5X350 (1KG) 1 PAC 29,08 29,08 29,08 29,08 24,44 BATERIE SMART BUCATARIE ZS54805-323 2 BUC 79 158 89 79 132,77 LAC YACHT PROFESIONAL C0,75 L 3 BUC 32,34 97,02 32,34 32,34 81,53 TRANSPORT STANDARD ZONA A 1 BUC 50,00 42,02
- Număr anunț
- DA28789202
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.161 RON
- Valoare atribuită
- 1.161 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.