Atribuită Cumpărare directă

1034200 ASPIRATOR MULTIFUNCT WD3 1.629-820.0 1,00 BUC 259,66 7012559 SET 5 SACI HARTIE SE4001-WD3-MV3 6959130 1,00 BUC 38,49 1056913 MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8005 1,00 BUC 357,06 1013280 SET X-LINE 50 ACCESORII 2607017523 1,00 BUC 115,13 2024897 KIT ROBINETI COLT TUR+RETUR1/2 R705KX003 10,00 BUC 25,62 2013447 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L40 PVC 5,00 BUC 6,92 2013445 RACORD MONOCOMANDA PVC L40 10,00 BUC 7,17 2026163 HIDROFOR W4400-46/25H 1000W CORP FONTA 1,00 BUC 594,96 2009894 ARICI PT.BURLANE DE SOBA 41SCA100 2,00 BUC 13,53 2011274 SARE PASTILE 25KG 2,00 BUC 23,53 2013183 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-1/2 5,00 BUC 22,06 3026362 ROBINET APA RECE ZS0822 10,00 BUC 63,02 3026357 BATERIE RENA LAVOAR ZS54803-366 3,00 BUC 71,42 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 5,00 BUC 7,98 3031281 RACORD EXTENSIBIL 1''1/4 DIA. 40/50 8057 5,00 BUC 4,20 3015385 VENTIL 1"1/4 PT LAVOAR + DOP 3326 5,00 BUC 6,72

Număr anunț
DA28782709
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VIPERESTI (CUI 29096896)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.851 RON
Valoare atribuită
2.851 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.851 RON

din 2.851 RON estimat