Atribuită Cumpărare directă

7055506 SAPUN LICHID LAVANDA&VERBENA AMIANO 5L 3 BUC 26,33 7037183 BREF POWER AKTIV LEMON DUO-PACK (2x51G) 14 BUC 12,12 7056976 CLOREL PARFUMAT 5L LEMON C5LPL 3 BUC 13,97 7057371 PUR POWER LEMON 1200 ML 3 BUC 9,88 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 5 BUC 16,63 7027209 PRONTO SPRAY LEMN LAVANDA 300ML 5 BUC 16,56 7041040 SACI MENAJERI 35L/30BUC ALUFIX ECONOMY 10 BUC 3,19 7034357 DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L ALBIO 3 BUC 30,34 7034356 DETERG.GRESIE FAIANTA 5L LAVANDA ALBIO 3 BUC 23,45 7041667 PROMAX GEAM 5L ALBASTRU CANISTRA 3 BUC 22,23 7043917 HARTIE PROSOP 200M PURA CELULOZA 6 BUC 29,83 7026639 HARTIE DISP V ALB 150BUC 5/TIPLA 2STR 30 BUC 24,35 7035659 MOP BUMBAC 300 GR. 2 BUC 5,71 7029541 COADA DE LEMN LACUITA CU FILET 1,2M 2 BUC 3,44 7005827 MATURA CLIO F.COADA 2172 1 BUC 5,13 7029541 COADA DE LEMN LACUITA CU FILET 1,2M 1 BUC 3,44 3007513 CAPAC WC MKW UNIVERSAL S470T010 1 BUC 49,58 7057058 MANUSI MENAJ LADY ABA L 2 BUC 3,59 4006886 STERGATOR HM SCALA 550 ANTHR. (007)60x80 1 BUC 32,77

Număr anunț
DA28781882
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.772 RON
Valoare atribuită
1.772 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.772 RON

din 1.772 RON estimat