Atribuită
Cumpărare directă
ETAJERA MICA SONOMA DDM 1C RUBIN - ETAJERA MARE SONOMA DDM 1C RUBIN - DULAP MARE SONOMA DDM 1C RUBIN - ETAJERA 1/2 USI SONOMA DDM 1C RUBIN - DULAP MIC SONOMA DDM 1C RUBIN - BIROU SONOMA DDM 1C RUBIN - COMODA CALC SONOMA DDM 1C RUBIN - RAC. BIROU PIC.SONOMA RUBIN - CORP MOBIL BIROU SONOMA DDM 1C COS INOX CU PEDALA 20L STUDIO CASA CHIUV FRAGANITE BSG 611-78,780X500 AVENA
- Număr anunț
- DA28780547
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.503 RON
- Valoare atribuită
- 2.503 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.