Atribuită
Cumpărare directă
Saltea superortopedica/ ortopedica, dimensiuni 90x200x20 cm, prevazuta cu doua fete Vara-Iarna, confectionate din stofă. Salteaua are la baza arcuri din otel de 2.2mm acoperite cu pasla iar peste aceasta un strat de vatelina; Dulap metalic cu 4 polițe, 2 usi și incuietoare, culoare gri deschis,, dimensiuni 90x40x180 cm, grosime tabla minim 0.7 mm; Perna matlasata cu puf siliconizat antialergic, microfibra alb, dimensiuni 50x70 cm; Pilota matlasată cu compozitie din microfibra dimensiuni 140x200 cm; Birou realizat din PAL melaminat cu grosimea de minim de 1.6 cm,dimensiuni 120x75x50 cmprevazut cu polita glisanta sub blat, sertar si spatiu lateral pentru depozitare; Scaun cu tapiterie din imitatie din piele,neagra, cadru din teava de otel si acoperitorspatar din polipropilena, sezut din lemn stratificat. Greutatea maxima sustinuta 120 Kg.
- Număr anunț
- DA28779142
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39121100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.116 RON
- Valoare atribuită
- 7.116 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.